Kilpailevat PAHAt

 

3-luokka

Elli

Elli

Säkäluokka: medi
Rotu: pumi
Virallinen nimi: Scirpasta Ienezö
Ohjaaja: Katja Laine

Ellillä on agilityvalioon oikeuttavat tulokset! Elli ja Katja ovat edustaneet PAHAa niin SM-kilpailuissa kuin piirinmestaruuskilpailuissakin.

Roki

Roki

Säkäluokka: medi
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: Mikälie Äkkilähtö
Ohjaaja: Renja Vanne

Roki on edustanut PAHAa SM-kilpailujen joukkuekilpailussa 2016.

Miki

Miki

Säkäluokka: mini
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: FI MVA FI AVA Mikälie Lentotähti
Ohjaaja: Renja Vanne

Miki on agilityvalio ja edustanut PAHAa SM-kilpailujen joukkuekilpailussa 2016.

Jeppe

Jeppe

Säkäluokka: mini
Rotu: jackrusselinterrieri
Virallinen nimi: Multakirsun Lumimyrsky
Ohjaaja: Maija Virtanen

Jeppe on edustanut PAHAa SM-kilpailujen joukkuekisassa 2016.

Käpsy

Käpsy

Säkäluokka: mini
Rotu: shetlanninlammaskoira
Virallinen nimi: TK1 Karion Black Eileithyia
Ohjaaja: Eveliina Heinonen

Käpsy on edustanut PAHAa piirinmestaruuksien joukkuekilpailussa 2017. Käpsy ja Eveliina ovat voittaneet minien seuramestaruuden useaan otteeseen.

Väinö

Väinö

Säkäluokka: medi
Rotu: shetlanninlammaskoira
Virallinen nimi: Uneksijan Rumputuli
Ohjaaja: Päivi Mäntynen

Väinö on edustanut PAHAa piirinmestaruuksien joukkuekilpailussa 2017.

Wanda

Wanda

Säkäluokka: maksi
Rotu: x-rotu
Virallinen nimi: Wanda
Ohjaaja: Sanna Mäkinen
Jaska

Jaska

Säkäluokka: maksi
Rotu: pitkäkarvainen collie
Virallinen nimi: BH RTK1 Ghost Story's Wisecracker
Ohjaaja: Sohvi Santamäki
Näpsä

Näpsä

Säkäluokka: medi
Rotu: pumi
Virallinen nimi: Kápolnási-Csutorás Nudli
Ohjaaja: Tiina Mälkki

Näpsä on edustanut PAHAa piirinmestaruuksien joukkuekilpailussa 2017.



2-luokka

Mauri

Mauri

Säkäluokka: mini
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: Ilowimman Aina Valmis
Ohjaaja: Sanna Mäkinen
Miina

Miina

Säkäluokka: mini
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: Hulmukan Flikka
Ohjaaja: Eero Mäkinen


1-luokka

Hups

Hups

Säkäluokka: mini
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: FI MVA Ilowimman Aamun Kuiskaus
Ohjaaja: Eero Mäkinen
Jörö

Jörö

Säkäluokka: mini
Rotu: saksanpystykorva mittelspitz
Virallinen nimi: Ilowimman Aikapoika
Ohjaaja: Sanna Mäkinen
Ruben

Ruben

Säkäluokka: maksi
Rotu: irlanninvesispanieli
Virallinen nimi: Catanka Frontside Ollie
Ohjaaja: Kristiina Laine
Olka

Olka

Säkäluokka: medi
Rotu: pumi
Virallinen nimi:
Ohjaaja: Katja Laine
Kasper

Kasper

Säkäluokka: mini
Rotu: amerikankarvatonterrieri
Virallinen nimi: Hundkarusellens Kloka Kasper
Ohjaaja: Annika Korkeamäki
Nuttu

Nuttu

Säkäluokka: maksi
Rotu: bordercollie
Virallinen nimi: Durante Kultahippu
Ohjaaja: Laura Lilja
Ruusa

Ruusa

Säkäluokka: mini
Rotu: shetlanninlammaskoira
Virallinen nimi: Qtamon Starling
Ohjaaja: Meri Mäntynen

Ruusa on edustanut PAHAa piirinmestaruukisien joukkuekilpailussa 2017.